Jordan Cafe

Jordan Cafe

Wyjątkowa kawa w wyjątkowym miejscu. W Jordan Cafe możesz spróbować ciast pieczonych przez naszych cukierników. A popołudniu zapraszamy na drinka, do spróbowania np. "Szewczyk Dratewka". 

 

Weźże kęs!

Weźże kęs!

"Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt..."

Urządzasz domówkę? Urodziny lub imieniny? A może bingo w gronie najlepszych znajomych? Znakomicie! Mamy dla Ciebie nasze kultowe kanapki, które zrobiły furorę na niejednej imprezie. Zamów kanapki na swoją domówkę i zaskocz znajomych wyjątkową przekąską!

Menu Kawiarni

Menu Kawiarni

Zapraszamy do kawiarni, gdzie serwujemy znakomite ciasta, deserki oraz kawy i herbaty. Możemy również zaproponować różnorodne napoje, alkohole i drinki. Sprawdzić nasze menu. 

SPRAWDŹ

Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Jordan Cafe akceptuje Kartę Dużej Rodziny, Krakowską Kartę oraz Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Dla posiadaczy wymienionych kart oferujemy 10% rabatu na dania z karty menu. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie ważnej karty kelnerowi przed zamówieniem. Brak ważnej karty spowoduje brak naliczenia rabatu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami, kodami, kuponami i zniżkami. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych. Informacje o programach na stronach www.gov.plwww.kk.krakow.pl oraz www.kkr.krakow.pl.